Четвер, 08 жовтня 2015 15:47

Засідання виконавчого комітету Уманської міської ради

1. Про роботу громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону за 9 місяців 2015 року.
2. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
3. Про затвердження титульних списків відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради на 2015 рік (зі змінами).
4. Про впорядкування режиму роботи закладів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг, розваг та додержання правил тиші в громадських місцях.
5. Про внесення змін до додатку 3 рішення виконкому міської ради від 27.09.2012р. №301 «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами та Порядку проведення конкурсу».
6. Про перерозподіл видатків цільового фонду Уманської міської ради.
7. Про внесення змін в додаток 4 рішення виконавчого комітету від 27.08.2015 року №225 «Про заходи щодо забезпечення проведення на території міста місцевих виборів 25 жовтня 2015 року».
8. Про порушення клопотання з відзначення державною нагородою України.
9. Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради.
10. Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим громадянам.