П'ятниця, 16 жовтня 2015 12:11

77 сесія міської ради VІ скликання

1. Про хід виконання міської програми соціальної допомоги«Турбота» на 2014-2020 роки за 2014 та ІІІ квартали 2015 року.
  2. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.01.2015 року № 2-66/6 «Про міський бюджет на 2015 рік».
  3. Про Порядок використання коштів міського бюджету на часткову компенсацію відсоткової ставки за кредитами банків у 2015 році.
  4. Про міську цільову соціальну  програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки.
  5. Про внесення змін до Положення про присвоєння звання  «Почесний громадянин м. Умані».
  6. Про закріплення майна комунальної власності територіальної громади м. Умань на праві оперативного управління за виконавчим комітетом Уманської міської ради.
  7. Про затвердження Правил регулювання земельних відносин, пов’язаних з наданням громадянам у користування або у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва у м. Умань.
  8. Про розгляд звернень громадян, установ та затвердження документації із землеустрою, надання земельних ділянок у користування.
  9. «Про безоплатну передачу в комунальну власність новозбудованого 90 квартирного житлового будинку за адресою: вул. Леніна, 102б в м. Умань

та інші.

На сесії були присутні 23 депутати міської ради, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування та виконавчих органів, представники засобів масової інформації.