Середа, 30 грудня 2015 12:36

до протоколу громадського слухання

з  обговорення проектуДетального плану

Резолюція

проведення громадського слухання з  обговорення проекту

Детального плану території промислових підприємств, обмеженої вулицями Вокзальна та Леваневського з метою розміщення пункту технічного обслуговування автомобілів

24.12.2015 року                                                                                     м. Умань

Ми, представники Уманської міської територіальної громади за підсумками громадського слухання щодо розгляду проекту „Детальний план території промислових підприємств, обмеженої вулицями Вокзальна та Леваневського з метою розміщення пункту технічного обслуговування автомобілів” не заперечуємо проти позиції міської ради, її виконавчих органів щодо погодження та винесення на розгляд сесії міської ради.

Доручаємо робочій групі з проведення громадського слухання:

Довести зміст цієї резолюції та пропозиції і зауваження, внесені в ході проведення громадського слухання до депутатів міської ради, керівників виконавчих органів міської ради для розгляду. Оприлюднити текст резолюції на офіційному сайті міської ради.

Голова громадських слухань                                                       Л.М.Кирилюк

Секретар громадських слухань                                          В.Б.Загородній