П'ятниця, 12 лютого 2016 09:41

В Умані підвели підсумки роботи цивільного захисту за 2015 і визначили основні завдання на 2016 рік

На  нараді були підведені  підсумків роботи у сфері цивільного захисту в 2015 році, опрацьовані питання організації цивільного захисту на суб’єктах господарювання, ведення документації з цивільного захисту, розглянуті питання змін в законодавстві, що регламентують роботу служб цивільного захисту підприємств, організацій, установ, закладів, доведені форми звітування з питань цивільного захисту згідно Табелю термінових і строкових донесень.

Також до відома присутніх був доведений План дій органів управління цивільного захисту, підприємств, установ, організацій з підготовки до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2016 році. Присутні були ознайомлені з програми з цивільного захисту, мобілізаційної роботи, накопичення матеріального резерву, системи оповіщення, які затверджені рішеннями Уманської міської ради.

Особливу увагу було акцентовано на необхідності проведення технічної інвентаризації захисних споруд підприємствами, організаціями, установами, закладами.

На нараді були окреслені основні завдання з цивільного захисту на 2016 рік.