banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

Вівторок, 10 травня 2016 08:05

8 травня світова спільнота відзначає День пам’яті та примирення

Ваша оцінка
(0 голосів)

 

Цього дня міський голова Олександр Цебрій разом з ветераном війни та праці Віктором Кімлачем, учасником антитерористичної операції Романом Петришиним та студенткою УДПУ ім. П.Тичини Любов"ю Петрухіною відвідали місця, пов’язані з Другою світовою війною, та вшанували пам’ять загиблих захисників України, визволителів Умані, жертв війни, які поховані на території міста, поклавши вінки і квіти.

«Відзначаючи цей день ми віддаємо данину пам’яті всім жертвам Другої світової війни, низько вклоняємося та складаємо глибоку повагу ветеранам, які на власних плечах винесли тягар війни і підняли країну з руїн у повоєнні роки. А нинішньому поколінню необхідно пам’ятати свою історію, зробити висновки з гірких уроків минулого, щоб не допустити повторення у майбутньому», - сказав Олександр Цебрій.

 

 

Прочитано 628 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80