banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

П'ятниця, 13 травня 2016 13:58

Мобільні групи здійснюватимуть рейди місцями стихійної торгівлі

Ваша оцінка
(0 голосів)

Для подолання проблеми стихійної торгівлі в місті активізовано діяльність робочої групи, до якої входять представники Уманського відділу ГУ Національної поліції в Черкаській області, Уманської ОДПІ ГУ Державної фіскальної служби України у Черкаській області, Держпродспоживслужби в м. Умань, Інспекції з благоустрою, депутати Уманської міської ради, працівники відділу економічного розвитку та відділу житлово-комунального господарства міської ради, представники громадських організацій Умані.

12 травня заступник міського голови Вікторія Бабич провела розширене засідання робочої групи з питань ліквідації стихійної торгівлі, до участі в якому були запрошені власники та директори уманських ринків.

На сьогодні в місті функціонує 7 ринків:

  1. Уманський ринок Черкаської облспоживспілки (центральний ринок), вул. Небесної сотні (Радянська),45;
  2.  Ринок «Вечірній» ГТзДВ «Мрія», площа Івангородська (пл. Ленінського комсомолу);
  3. Міні-ринок ФОП Ревук О.В., вул. Європейська (Леніна), 60в;
  4. Міні-ринок ФОП Мельник О.І., вул. Європейська (Леніна),60г;
  5. Міні-ринок ФОП Зікеева А.М. «Центральний базарок», вул. Велика фонтанна (П.Комуни),14/1;
  6. Міні-ринок ФОП Лобунця М.В., вул. Небесної сотні (Радянська),47а, вул. Базарна (Колгоспна),10б;
  7. Автомобільний ринок, вул. Визволителів, 33.

Як запевнили директори ринків, на сьогодні кількість вільних торгових місць достатня, аби прийняти усіх бажаючих реалізувати свою продукцію. І плата за торгове місце - невелика. Наприклад, вартість 1 пог. м на центральному ринку становить 5 грн.

Директори ринків згодні безкоштовно забезпечити торговими місцями найбільш незахищені верстви населення, аби торгівля здійснювалась у відповідних місцях і з дотриманням усіх ветеринарно-санітарних правил.

Членами робочої групи запропоновано 13-15 травня провести рейди містом з метою інформативно-роз’яснювальної роботи з тими, хто торгує у непризначених для цього місцях.

З 16 травня до злісних правопорушників буде вжито більш жорсткі засоби впливу згідно з чинним законодавством, а саме буде застосовано адміністративну відповідальність у вигляді штрафів від 340 до 1360 гривень та конфіскації предметів торгівлі. 

Прочитано 818 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80