П'ятниця, 20 травня 2016 15:22

Засідання постійних комісій Уманської міської ради

(1 Голос)
20 травня 2016 року відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на якому розглянули та обговорили проекти рішень: «Про розгляд звернень громадян, установ та затвердження документації із землеустрою, надання земельних ділянок у користування», «Про розробку детального плану території», «Про затвердження детального плану території» та перелік звернень громадян, юридичних та фізичних осіб.

В роботі комісії взяли участь секретар ради Л.М. Кирилюк,  начальник відділу з питань земельних відносин Тарасюк Л.М. та заступник начальника управління архітектури та містобудування Л.І. Бондаренко.