Середа, 20 липня 2016 14:17

Засідання постійної комісії

19 липня відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю, на якому було розглянуто проекти рішень: «Про передачу на баланс ОСББ «Молодіжний (Саксаганського, 2)» житлового будинку за адресою: вул. Саксаганського, буд. 2 в м. Умань.»,«Про передачу на баланс ОСББ «29-й БОС» житлового будинку за адресою: вул. Комарова, буд. 29 в м. Умань.»,  «Про передачу на баланс ОСББ «Діана-Умань» житлового будинку за адресою: вул. Залізнична, буд. 12 в м. Умань.», «Про передачу на баланс ОСББ «Світанок (Мазепи 5-Б)» житлового будинку за адресою: вул. Мазепи, буд. 5-Б в м. Умань.», «Про передачу на баланс ОСББ «КАЛИНА. УМАНЬ» житлового будинку за адресою: вул. Чехова, буд. 5 в м. Умань.», «Про передачу на баланс ОСББ «Кредо 2016» житлового будинку за адресою: вул. Європейська 51, в м. Умань.»,  «Про передачу на баланс ОСББ «Кредо 2016» житлового будинку за адресою: вул. Європейська 53, в м. Умань.» та «Про затвердження Положення про відділ з управління комунальним майном Уманської міської ради в новій редакції.»

На засіданні були присутні секретар міської ради Кирилюк Л.М., заступник міського голови Бабич В.В.,  начальник відділу комунального майна Коломієць Н.В., в.о. начальника відділу житлово-комунального господарства Харченко В.П.