banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

Середа, 20 липня 2016 17:08

Відбулась чергова сесія міської ради

Ваша оцінка
(1 Голос)

 

20 липня відбулась чергова сесія Уманської міської ради, в якій взяли участь 30 депутатів.

Під час сесії депутати внесли зміни до міського бюджету на 2016 рік у зв’язку з надходженням додаткових трансфертів з державного та обласного   бюджетів на загальну суму 11,3 млн. грн. та перевиконанням плану надходжень до міського бюджету за 6 місяців поточного року на 15,7 млн. грн. Зокрема, з додаткових надходжень майже 12 млн. грн. будуть спрямовані на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери (освіта, охорона здоров’я, культура, спорт), 10,5 млн. грн. – на утримання до кінця року професійно-технічної освіти,1 млн.грн. - на пільгове перевезення, 418 тис. грн. – на придбання лабораторного обладнання Уманської дитячої лікарні, 360 тис. грн. – на виконання міської програми щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та ін.

Міські обранці також затвердили Програму з відзначення 400-річчя першої писемної згадки про місто Умань.

Також рішенням сесії 7 будинків з балансу РЕУ були передані на баланс новостворених ОСББ.

Крім того, депутати направили звернення до Президента, Прем’єр-міністра та Голови Верховної Ради України щодо необґрунтованості підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Слід зазначити, що робота сесії відбувалась із застосуванням у тестовому режимі системи поіменного голосування «Рада. Голос».

 

Прочитано 1506 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80