Четвер, 13 жовтня 2016 16:35

Уманських захисників привітали зі святом

13 жовтня в Умані відбулися урочисті заходи, приурочені Дню захисника України.

- У цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання – захисника України, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму, від воїнів-інтернаціоналістів до учасників АТО. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх, хто загинув в ім’я України, хто віддав їй свою працю, свій талант, пожертвував власною волею і добробутом, - зазначив у вітальній промові міський голова Олександр Цебрій.

Хвилиною мовчання уманчани вшанували пам’ять земляків, які ціною власного життя боронили єдність кордонів України: Владислава Алексeйчука, Івана Качура, Віктора Кумановського, Олексія Курмашева, Дмитра Пожарського, Олега Орлова, Анатолія Слонського, Ігоря Шлямара.

За героїзм та мужність, проявлені при захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в районах проведення антитерористичної операції, військово-патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня захисника України Олександр Цебрій вручив Почесні грамоти виконавчого комітету Уманської міської ради учасникам бойових дій:

-       Дмитру Жоноватюку;

-       Андрію Коврику;

-       Юрію Коваленку;

-       Ігорю Ковальчуку;

-       Валерію Коврику;

-       Руслану Кукуріці;

-       Максиму Янішевському;

-       Ігорю Ярошенку.

Також Почесні грамоти виконавчого комітету Уманської міської ради отримали:

-         учасники АТО Ігор Білан, Іван Груць, Андрій Попадопулос, Дмитро Татаренко, Василь Осіпчук;

-         військовослужбовці Уманського об'єднаного міського військового комісаріату Михайло Алейчик, Михайло Марченко;

-         ветеран Збройних сил України Михайло Кисленко.

З теплими словами привітань до присутніх звернулися заступник начальника Уманського об’єднаного військового комісаріату, учасник АТО Валерій Коврик та голова Уманської міської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Юрій Березовський.

Музичні колективи вищих навчальних закладів міста подарували гостям святкову концертну програму.