Вівторок, 25 жовтня 2016 16:50

Уманчанин Дмитро Колісніченко став переможцем чемпіонату України з боксу

Boks1 13 300x400

З 17 по 23 жовтня в місті Надвірна Івано-Франківської області проходив чемпіонат України з боксу серед юнаків 2003-2004 р.н.

Серед 311 спортсменів з усіх областей України участь у змаганнях взяла і збірна Черкаської області, до складу якої увійшли 7 уманських боксерів.

За підсумками боїв переможцем чемпіонату став уманчанин Дмитро Колісніченко (35,5 кг), вихованець відділення боксу Уманської ДЮСШ.

Бронзові нагороди змагань вибороли Денис Хлистун (37 кг), вихованець СК «Вега», та Ярослав Олійник (38,5 кг), вихованець відділення боксу Уманської ДЮСШ.

До складу команди також увійшли вихованці відділення боксу Уманської ДЮСШ Михайло Кондратюк, Олексій Возний, Артем Савранський, Олександр Карасевич.

Вітаємо чемпіона та призерів з успіхом.