http://www.zoofirma.ru/
Середа, 16 листопада 2016 11:42

В Умані було підведено підсумки молодіжних спортивних ігор серед навчальних закладів

Ваша оцінка
(2 голосів)

Молодіжні спортивні ігри міста Умані проводяться серед вищих навчальних закладів І-ІІ та ІІІ-ІУ рівнів акредитації вже 9 раз. 
У рамках заходу, що проводиться протягом навчального року молодь змагається у таких видах спорту: волейбол, баскетбол, міні – футбол, настільний теніс, гирьовий спорт, легка атлетика, шахи, легкоатлетичний крос, футбол.

У 2015-2016 навчальному році у молодіжних спортивних іграх міста Умані взяли участь понад 1200 студентів.
А саме колективи фізичної культури: Уманського професійного ліцею; Уманського професійного аграрного ліцею; Уманського обласного музичного училища імені Порфирія Демуцького, Уманського агротехнічного коледжу Уманського НУС, Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т.Г. Шевченка, Уманського медичного коледжу, Уманського національного університету садівництва, Уманського державного педагогічного університету імені П.Г. Тичини.

«Молодь у нашому місті дуже спортивна і завжди славилися своїми спортивними талантами. Ми пишаємось успіхами спортсменів, що прекрасно представляють свій навчальний заклад та місто Умань в обласних, державних та міжнародних змаганнях», - сказав під час заходу міський голова Олександр Цебрій. 
У нашому місті є добра традиція урочисто підводити підсумки молодіжних спортивних ігор серед навчальних закладів І-ІІ, ІІІ-ІV рівнів акредитації та ліцеїв.
15 листопада у спортивній залі Уманського національного університету садівництва відбулась ця урочиста подія. 

На церемонії були присутні: міський голова – Олександр Цебрій, ректор Уманського національного університету садівництва, професор – Олена Непочатенко, завідувач центром культури і виховання студентів УНУС – Петро Паєвський, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту - Ольга Ремез, директор Уманського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» – Анна Федотова, почесний громадянин міста Умані заслужений працівник фізичної культури і спорту України – Владислав Грязнов. 

Переможцями та призерами серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації стали: 

1 місце - колектив фізичної культури. Уманського гуманітарно – педагогічного коледжу імені Т.Г. Шевченка 

2 місце - колектив фізичної культури агротехнічного коледжу Уманського національного університету садівництва.

3 місце - колектив фізичної культури медичного коледжу.

За вагомий внесок у створення належних умов для забезпечення фізичного виховання і масового спорту у навчальному закладі грамотами відділу з питань фізичної культури і спорту Уманської міської ради були нагороджені: 
Керівник фізичного виховання медичного коледжу Олександр Мамбик, викладачі фізичного виховання: Сергій Ремезюк, Віталій Микитюк.
Керівник фізичного виховання агротехнічного коледжу Володимир Войцеховський, викладачі фізичного виховання: Олександр Глущенко, Олександр Августов, Сергій Білоус, Сергій Шапочка. 
Керівник фізичного виховання Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу Сергій Матюшин, викладачі фізичного виховання: Валерій Черненко, Любов Черненко.

Серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації

1 місце - колектив фізичної культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. 

2 місце - колектив фізичної культури Уманського національного університету садівництва. 

Грамотами відділу з питань фізичної культури і спорту Уманської міської ради були нагороджені: завідувач кафедри фізичного виховання та психолого – педагогічних дисциплін Уманського національного університету садівництва – Іван Чорнобаб, керівник спортивного клубу – Наталія Гребінюк, викладачі фізичного виховання Юрій Голубєв, Володимир Якушечкін, Марина Тихомирова, Володимир Бурба, Василь Миронюк.

Декан факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені П.Г. Тичини – Галина Безверхня, керівник спортивного клубу – Володимир Щербина, викладачі факультету фізичного виховання: Микола Маєвський, Максим Килимистий, Володимир Комар, Олег Андрощук, Руслан Маслюк, Сергій Пензай .
Міцно тримають студенти перемоги у вільній боротьбі, гирьовому спорті, настільному тенісі, веслуванні на байдарках і каное, футболі, боксі. 

Посвідчення про почесне спортивне звання «Майстер спорту України» були вручені: 

1. Студенту 4 курсу, факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва, чемпіону світу з універсального бою – Руслану Ткаченку (тренер – Василь Миронюк)

2. Студенту І курсу, факультету фізичного виховання, Уманського державного педагогічного університету, вихованцю відділення веслування на байдарках і каное Уманської ДЮСШ, учаснику чемпіонату Європи і світу – В’ячеславу Мегесю (тренери – Володимир Іщенко, Олександр Рожанський)

3. Студенту І курсу, факультету фізичного виховання, Уманського державного педагогічного університету, вихованцю відділення веслування на байдарках і каное Уманської ДЮСШ, призеру чемпіонатів України – Ярославу Фриюку (тренер – Володимир Іщенко)

4. Студенту І курсу, економічного факультету, Уманського державного педагогічного університету, вихованцю відділення веслування на байдарках і каное Уманської ДЮСШ, призеру чемпіонату України - Богдану Жовтюку (тренер –Олександр Рожанський)

За активну участь у спортивному житті навчального закладу, популяризацію спорту серед молоді міста та з нагоди відзначення Дня Студента грамотами були нагороджені:
Студенти Уманського національного університету садівництва:
Слинько Олександр, Діденко Антон, Задачін Денис, Якубенко Аліна, Скрипниченко Валерій, Лут Євген 
Студенти Уманського державного педагогічного університету ім.. П.Тичини: Бурлака Катерина, Дзигар Руслан, Каюмов Шазат, Кравчук Іван, Хом’як Михайло 
Студенти Уманського гуманітарно – педагогічного коледжу ім.. Т.Г. Шевченка: Галицька Наталія, Пристінський Ростислав, Ткач Олександр, Ветряк Єлізавета, Коновал Олег
Студенти Уманського агротехнічного коледжу: Кульчицький Ярослав, Коваленко Віталій, Ковальчук Ігор.

 

Прочитано 733 раз
http://www.zoofirma.ru/

president    Кабінет Міністрів України   Черкаська обласна державна адміністрація  Fond Min2  dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit

http://www.zoofirma.ru/