Понеділок, 21 листопада 2016 16:36

Уманчани відзначили День Гідності і Свободи врученням подяк учасникам АТО і патріотичним флешмобом

21 листопада в Україні офіційно відзначають День Гідності і Свободи з метою віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист європейського курсу розвитку країни у 2013-2014 роках.

З цієї нагоди у приміщенні Уманської міської ради розгорнулась виставка, присвячена подіям Революції гідності.

Цього дня на площі Соборності відбувся мітинг, участь у якому взяли представники влади, громадських організацій, учасники бойових дій у зоні проведення АТО, студентська молодь міста.

Заступник міського голови Жанна Лозінська вручила Подяки міського голови учасникам АТО Євгену Буянову, Василю Бебці, Миколі Білану, Андрію Дяченку, Олексію Конону, активістам Майдану Леоніду Середюку та Руслану Скрипнику.

Усі присутні мали змогу долучитись до флешмобу «Тризуб – це воля», створивши ланцюг єднання навколо схематичного зображення державного символу України.