Четвер, 09 березня 2017 16:29

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

На початку засідання виконавчого комітету Олександр Цебрій вручив Подяку міського голови м.Умань Людмилі Херсонець за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомі здобутки в педагогічній діяльності.

На черговому засіданні виконавчого комітету Уманської міської ради, яке відбулося 09 березня, були розглянуті такі питання:

-  Про затвердження титульного списку об’єктів відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради, видатки для яких будуть проводитись у 2017 році в новій редакції.

-  Про затвердження титульного  списку на капітальні видатки  у закладах та установах відділу освіти Уманської міської ради на 2017 рік.

-  Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

-  Про розгляд заяв громадян з питань квартирного обліку.

-  Про затвердження фінансових планів комунальних підприємств м.Умань на 2017 рік.

-  Про порушення клопотання про нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

-  Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради.

-  Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим громадянам та  інші питання.