П'ятниця, 10 березня 2017 17:01

Збір коштів для потреб воїнів АТО

Майже кожний масовий захід у нашому місті супроводжується акціями із збору  коштів для потреб воїнів АТО. Не став винятком і фольклорно-етнографічний фестиваль «Уманська масляна-2017». Під час його проведення міською владою та громадською організацією «Міськрайонна волонтерська  організація «Разом» проведено акцію «Допоможемо нашим фронтовикам», під час якої зібрано 11 391 грн. За ці кошти придбано трубу підзорну (6490 грн.) та три комплекти активних навушників (4800 грн.).

«Вже завтра, 11березня, ці необхідні речі будуть відправлені нашим воїнам, що проходять службу в районі Авдіївки», - повідомили волонтери Інна Титаренко та Сергій Кононенко.

«Тільки в єдності наша сила, лише у співпраці влади і громади можна досягти бажаних результатів, - підкреслила заступник міського голови Жанна Лозінська. – Дякуємо всім, хто долучився і долучається до підтримки наших захисників».