Вівторок, 14 березня 2017 12:39

Уманські школярі – переможці обласних змагань

11 березня у місті Черкаси відбувся фінал обласних змагань з волейболу ХХІІІ обласних комплексних навчально-виховних заходів серед школярів 2017 року.

Отримавши перемогу у зональних змаганнях над командами з міст Жашків, Христинівка та Уманського району, що відбулись 11 лютого, збірна команда школярів нашого міста отримала право виступати у фінальних  обласних змаганнях.

До фіналу обласних змагань увійшли команди з міст Шпола, Черкаси, Умань, Канів, Маньківського та Тальнівського районів.

Отож фінальні ігри були напруженими. Наші хлопці отримали спочатку перемоги над командами школярів зі Шполи та Тальнівського району.

І ось  гра за 1 – 2 місце з командою школярів Маньківського району. Матч був цікавим, переможці визначились після другої  партії.

І це –  збірна команда школярів міста Умані!

Вітаємо Качана Юрія, Усатюка Іллю, Заєць Антона, Чепкого Захара, Турковського Ярослава – учні міської гімназії, Бойка Антона, Гавенка Едуарда, Казанюка Єгора, Гирського Руслана – учні НВК «ЗОШ №7 – колегіум», Притулу Євгена- ЗОШ №5, Степовика Назарія – учня ЗОШ №3  та тренера команди  Плаксія Сергія Сергійовича.