http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
Понеділок, 20 березня 2017 12:39

В Умані відбувся Всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО»

Ваша оцінка
(3 голосів)

18 березня на сцені міського Будинку культури проходив Всеукраїнський пісенний фестиваль  «Пісні, народжені в АТО».

Цей фестиваль фронтових пісень присвячений воїнам, які виборюють волю та незалежність нашої держави на сході України.

У пісенному заході  «Пісні, народжені в АТО» взяли участь виконавці з різних міст України, таких як Дніпро, Миколаїв, Київ, Знам’янка, Кропивницький,  Полтава  та  інших міст, де вже пройшли такі фестивалі.

У святковому концерті, який тривав протягом трьох годин, виступили 24 учасники з різних куточків України, а дехто  - прямо з передової.

Перед початком концерту з нагоди Дня українського добровольця були нагороджені учасники антитерористичної операції в східних регіонах України та учасники бойових дій Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради за героїзм та мужність, проявлені при захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в районах проведення антитерористичної операції, військово-патріотичне виховання молоді:

 1. Кузь Ігор Володимирович;

 2. Смиков Василь Володимирович;

 3. Тарарук Михайло Миколайович.

Також оголошена Подяка міського голови Олександра Цебрія  за героїзм та мужність, проявлені при захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в районах проведення антитерористичної операції, військово-патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня українського добровольця учасникам добровольчих формувань:

1. Лисенку Андрію Анатолійовичу;

2. Врадію Володимиру Григоровичу;

3. Шпірку Миколі Владиславовичу;

4. Федорківському Сергію Івановичу;

5. Кишеньку Сергію Володимировичу;

6. Грабовенку Олексію Васильовичу;

7. Столярчуку Сергію Петровичу;

8. Гончаренку Ігорю Петровичу.

«Мені приємно вітати мужніх та сильних чоловіків, які продовжуючи славні традиції українського воїнства, з гідністю виконали обов'язок із захисту рідної землі від агресора на сході України. І сьогодні своєю творчістю продовжують оспівувати справжню чоловічу дружбу, славити наших захисників, підтримувати патріотичний дух українського народу та віру у мир в Україні.  Ніхто не народжується для війни. На сході України воюють вчителі, програмісти, музиканти та представники інших, невійськових професій. Часто і на війні вони не покидають хобі, що допомагає їм морально. Пісенний фестиваль «Пісні, народжені в АТО» - це приклад, коли талановиті та небайдужі люди об’єднуються і на світ з’являється чудовий проект. Ваші пісні – про справжню чоловічу дружбу, мир у рідному домі та надію на краще» - сказав міський голова Олександр Цебрій.

Фестиваль фронтових пісень нікого не залишив байдужим, такі пісні обов’язково повинні звучати! Адже вони підтримують в години відчаю, піднімають бойовий дух, вселяють віру у краще!

Прочитано 822 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/