Четвер, 30 березня 2017 14:40

Молоді уманчани взяли участь у Всеукраїнському конкурсі бізнес-планів підприємницької діяльності

29 березня за ініціативи відділу у справах сім’ї та молоді  Уманської міської ради,  відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу  бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді.

На розгляд експертної ради надійшло 22 бізнес-плани, з яких відібрано для публічного захисту – 10 робіт.

Хочеться відзначити, що з кожним роком ідеї молоді стають все цікавішими, роботи – змістовні, креативні, сучасні. На конкурсантів під час заходу чекали приємні несподіванки: пропозиції до співпраці від підприємців, реалізація виробів хенд мейд.

Переможцями міського конкурсу  бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді стали:

І місце –  Ляш Денис «Вирощування часнику озимого на особистій земельній ділянці», УДПУ;

ІІ місце – Ратушняк Оксана, «Впровадження технології крапельного зрошення», УНУС;

ІІІ місце   – Голик Олександра, «Квест-кімната «EXIT» УДПУ;

«Такі заходи сприяють розвитку молодіжного підприємництва в місті, залученню молоді до підприємницької діяльності та виявляють дійсно охочих і здатних до роботи в бізнесі молодих людей, всебічна їм допомога», - сказала заступник міського голови  Жанна Лозінська.

Вітаємо переможців! Бажаємо всім успішного втілення бізнес-планів в життя та перемог на обласному та Всеукраїнському етапах.