Четвер, 20 квітня 2017 11:00

Витяг з Держгеокадастру можна отримати у день звернення до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП)

Як відомо, значну кількість правочинів громадяни можуть здійснити спираючись виключно на відомості, які надаються у Держгеокадастрі. Отримання витягу про земельну ділянку – найпопулярніша послуга у сфері земельних відносин. Так, протягом 2016 року за заявами громадян видано близько 900 витягів, а з початку 2017 року – майже 200.
У березні цього року адміністратори ЦНАП  отримали доступ до системи Держгеокадастру, тож  витяг з Державного земельного кадастру (ДЗК) заявник може отримати у день звернення. Адміністратором ЦНАП вже сформовано та видано 79 витягів з ДЗК.
Із заявами на отримання витягу можуть звернутися власники, користувачі земельних ділянок та спадкоємці за запитами нотаріусів.
Вартість послуги з надання витягу з Державного земельного кадастру становить – 80 гривень. Всі отримані кошти спрямовуються до міського бюджету.