Вівторок, 16 травня 2017 10:22

Уманські школярі - призери обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»

У Черкасах  відбувся обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».

В обласному фіналі змагалися найсильніші команди області, зокрема колегіум «Берегиня» м. Черкаси, Ватутінська спеціалізована школа №1, Канівська загальноосвітня школа № 3, Смілянська загальноосвітньої школа №2, НВК «Загальноосвітня школа №10 – медична гімназія» м. Умань, Руськополянська загальноосвітня школа №2 Черкаського району, Мельниківський НВК “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Чорнобаївського району та Вишнопільська ЗОШ Тальнівського району.

Кожна команда складалася з 12 учнів (6 дівчат і 6 хлопців) 5-6-х класів, які представляли один навчальний заклад. У програмі змагань учасники мали пройти три етапи: презентацію, вікторину, спортивну естафету.

За результатами змагань третє місце посіли учні Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів № 10 – Медична гімназія».

Вітаємо школярів та учителів з перемогою.