http://www.zoofirma.ru/
Четвер, 15 червня 2017 09:56

Освітяни провели обласний семінар начальників відділів освіти та завідувачів РМК (ММК) Черкаської області

Ваша оцінка
(0 голосів)

13 червня 2017 року відділом освіти Уманської міської ради та відділом освіти, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації проведено спільний семінар для начальників відділів освіти та завідувачів РМК (ММК) Черкаської області за участю начальника управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Валерія Данилевського, ректора КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР» Наталії Чепурної з проблеми «Організація відпочинку та оздоровлення дітей, утвердження здорового способу життя в учнівському середовищі».

На семінарі були присутні представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Уманської міської ради, представники освіти та науки.

Відповідно до програми семінару начальники відділів освіти відвідали НВК – міську гімназію, де змогли ознайомитися з роботою закладу та роботою літнього мовного табору за американськими програми з читання  «LanguaBooks тм Ukraine Special project  of  LanguaMetrics, Inc.for the Year of English in Ukraine», взяти участь у засіданні розмовного клубу з теми «Вирішення проблем». Загін волонтерів продемонстрував низку рольових ігор та вправ.

Завідувачі РМК (ММК)  відвідали  НВК №7 – колегіум, де побували на ярмарці «Умань – місто майстрів» та ознайомилися з виробами дітей, виконаних у різних техніках. Також для завідувачів РМК (ММК) було проведено майстер – клас вчителів англійської мови, які працювали у мовних загонах. Гостям був запропонований флешмоб «Дружба об’єднує».

Семінар продовжився спільною роботою начальників відділів освіти та завідувачів РМК (ММК) у НВК №24.

Під час підведення підсумків роботи семінару, учасники поділилися своїми враженнями, відзначили високий науково – методичний рівень проведення заходу.

«Проведення обласного семінару є визначною подією в житті нашого міста, і сприятиме інноваційному розвитку, згуртуванню зусиль у обговоренні актуальних питань щодо утвердження здорового способу життя в учнівському середовищі. Упевнена, що фаховий рівень, знання та досвід організаторів та учасників семінару дадуть можливість виробити пропозиції та рекомендації, які сприятимуть підвищенню ефективності роботи з питань інноваційних підходів до організації відпочинку та оздоровлення дітей», - сказала заступник міського голови Жанна Лозінська.

Прочитано 996 раз
http://www.zoofirma.ru/

president    Кабінет Міністрів України   Черкаська обласна державна адміністрація  Fond Min2  dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit

http://www.zoofirma.ru/