banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

Вівторок, 25 липня 2017 15:17

ОГОЛОШЕННЯ!

Ваша оцінка
(0 голосів)

 Шановні Уманчани!

 

На підставі розпорядження міського голови від 21липня 2017р. № 200-р «Про проведення громадського обговорення зміни назви (перейменування) вулиці Бандери Степана в м. Умань» та з метою забезпечення врахування громадської думки проводиться громадське обговорення.

До Уманської міської ради надійшла пропозиція щодо зміни назви (перейменування) вулиці  

Існуюча назва

Пропозиція на перейменування

Суб’єкт внесення пропозиції

Обгрунтування пропозиції

вулиця Бандери Степана

вулиця Магістральна

Фізичні особи, мешканці вулиці.

Георгафічне положення вулиці співпадає з міжнародною трассою Е-95, яка перетинає чотири країни.

Громадське обговорення буде тривати протягом  2-х місяців з дати публікації цього інформаційного повідомлення до 25 вересня 2017 року. Формами проведення громадського обговорення є розміщення на веб-сайті Уманської міської ради, електронні консультації (інтернет-опитування).

Організатором проведення Громадського обговорення визначено відділ архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради (відповідальна особа Бондаренко Людмила Іванівна).

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення приймаються у письмовій формі за фактичною адресою місцезнаходження відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради: вул. Коломенська, 3, та на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 25.09.2017 р. Письмові пропозиції (зауваження) обов’язково повинні містити прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи (найменування юридичної особи, громадської організації) та адресу (місцезнаходження) особи, яка її подає. Електронні консультації (інтернет-опитування) триватимуть до 22.09.2017 р. включно.

Протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) відділ архітектури, містобудування та кадастру узагальнює результати та готує звіт, який буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Уманської міської ради  до 09.10.2017р.

Для отримання консультацій з питань, що винесені на громадське обговорення можна звернутися за адресою: вул. Коломенська, 3 відділ архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради або за телефоном  (04744) 32476.

 

Прочитано 639 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80