Понеділок, 28 серпня 2017 11:43

Уманчани відзначили День незалежності України

24 серпня в Умані відбулись заходи з відзначення 26-ої річниці незалежності України.

Уже традиційний парад вишиванок об’єднав уманчан і гостей міста, які серцем і душею вболівають за Україну і поважають традиції українського народу.

Святковою ходою уманчани, тримаючи найбільший державний прапор в місті, пройшли вулицею Незалежності до пам’ятника Тарасу Шевченку.
Біля монументу Великому Кобзарю відбулись урочистості, під час яких міський голова Олександр Цебрій привітав усіх зі святом та вручив Дмитру Жупікову, Максиму Бугайову, Василю Дем'яченко, Сергію Кулиничу, Віталію Сліпенку, Назарію Сербіну, Тетяні Волошиній, Любові Логвиновській, Наталії Скоробрехій Почесні грамоти виконавчого комітету Уманської міської ради за активну громадську позицію, самовіддане відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини та з нагоди Дня незалежності України.
Загальнонаціональною хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам'ять всіх борців за волю і незалежність України.