Понеділок, 28 серпня 2017 17:05

В Умані відкрили пам´ятник захиснику України Олексію Курмашеву

28 серпня три роки тому снайпер комендантського взводу батальйону оперативного призначення старший солдат резерву Олексій Курмашев, позивний «Альпініст», разом із чотирма побратимами, загинув у бою під час виконання бойового завдання у районі селища Комісарівки.

Указом Президента України Олексія Курмашева було посмертно нагороджено орденом «За мужність ІІІ ступеня».

У заході взяли участь родина загиблого військовослужбовця,  бойові побратими, друзі, представники міської влади та громадськості міста.

«Олексій став для всіх нас взірцем хоробрості та самовідданості, вірності присязі та військовому обов’язку», - зазначила заступник міського голови Жанна Лозінська.

Варто зазначити, що меморіальна дошка на честь Олексія Курмашева була встановлена на фасаді будинку №12 по вул. Комарова, де проживав Олексій.

Прочитано 2098 разів