Середа, 30 серпня 2017 13:00

Відбулась чергова сесія Уманської міської ради

29 серпня 2017 року під головуванням міського голови Олександра Цебрія відбулась 35 чергова сесія міської ради VІІ скликання, під час якої депутати розглянули понад 60 питань.

На початку засідання очільник міста відповідно до розпорядження оголосив Подяку міського голови м.Умань:

- за вагомі спортивні досягнення, високий професіоналізм та наполегливість, підтримку і розвиток спортивного іміджу міста:

Юрію Деренюку, головному тренеру жіночої футбольної команди «Пантери» м.Умань;

Сергію Макарову директору жіночого футбольного клубу «Пантери» м.Умань;

жіночій футбольній команді «Пантери» м.Умань у складі: Оксани Білокур, Діани Буц, Ліани Бочковської, Надії Левченко, Ольги Мелконянц, Ірини Подкуйко, Юлії Познохіревої, Ірини Рибалкіної, Анжеліки Ткачук.

Володимиру Іщенку, тренеру-викладачу з веслування на байдарках і каное Уманської дитячо-юнацької спортивної школи.

-   за підтримку і розвиток спортивного іміджу міста та зайняте перше місце у чемпіонаті України з боксу серед юніорів вихованцю відділення боксу Уманської дитячо-юнацької спортивної школи Сергію Швецю;

-    за підтримку і розвиток спортивного іміджу міста та зайняте перше місце в особистому чемпіонаті України та чемпіонаті України серед молоді до 23-х років вихованці відділення веслування на байдарках і каное Уманської дитячо-юнацької спортивної школи Юлії Юрійчук;

-  за високий професіоналізм, підтримку і розвиток спортивного іміджу міста та зайняте перше місце у командному чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное вихованцям відділення веслування на байдарках і каное Уманської дитячо – юнацької спортивної школи за вагомі спортивні досягнення Олександру Гараню та Владиславу Мегесю.

На 35 черговій сесії депутати міської ради затвердили:

• Про звіт щодо виконання міського бюджету за І півріччя 2017 року.
  • Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 року № 3-22/7 «Про міський бюджет на 2017 рік».
  • Про затвердження структури фінансового управління Уманської міської ради.
  • Про затвердження Програми розвитку туризму в м. Умань на 2017-2020 роки в новій редакції.
  • Про Програму вдосконалення інформаційно – аналітичного забезпечення розвитку матеріально – технічної бази Уманської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області, збільшення надходжень  до бюджету міста Умань на 2017 рік.
  • Про затвердження Програми покращення якості надання адміністративних послуг в м. Умань на період 2017 - 2018 років.
  • Про затвердження Положення про порядок здійснення державної регуляторної політики Уманською міською радою та її виконавчим комітетом.
  • Про доповнення до Плану діяльності Уманської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік.
  • Про внесення змін до рішення міської ради від 01.12.2015 року № 8-1/7 «Про обрання постійних комісій Уманської міської ради VII скликання».
  • Про звіти депутатів Уманської міської ради.
  • Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які  надаються через Центр надання адміністративних послуг міської ради.
  • Про затвердження Порядку реалізації  Програми підтримки діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) в м. Умань на 2016 - 2018 роки.
  • Про затвердження Вимог до містобудівного розрахунку з техніко-економічними показниками запланованого об’єкта будівництва.
  • Про розробку детальних планів територій житлових та громадських забудов.
  • Про безоплатну передачу з балансу КП «Уманське РЕУ №3» на баланс УКП «КОМУНАЛЬНИК» комплексу будівель і споруд на земельній ділянці за адресою: вул. Горького,19.
  • Про безоплатну передачу основних засобів на баланс УКП «КОМУНАЛЬНИК».
  • Про надання згоди на безоплатне приймання майна в комунальну власність територіальної громади міста Умань.
  • Про надання згоди на безоплатне приймання майна з державної власності у власність територіальної громади  міста Умань.
  • Про надання КП «Уманська стоматологічна поліклініка» згоди на списання основних засобів.
  • Про безоплатну передачу основних засобів на баланс ДЮСШ.
  • Про внесення змін та доповнень до переліку об'єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань, які підлягають приватизації у 2017 році та умови їх продажу.
  • Про внесення змін до рішення Уманської міської ради від 16 жовтня 2015 року № 2.10-77/6 «Про затвердження Правил регулювання земельних відносин, пов’язаних з наданням громадянам у користування або у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва у м. Умань».
  • Про розгляд звернень фізичних та юридичних осіб з питань надання дозволів на розроблення документації із землеустрою.
  • Про розгляд звернень фізичних та юридичних осіб з питань надання земельних ділянок в користування та у власність.
  • та інші

За вагомий особистий внесок у розвиток міської територіальної громади, активну громадську позицію,  піднесення авторитету міста на рівні держави, багаторічну  плідну працю та з нагоди  Дня незалежності України  Чорномазу Богдану Даниловичу присвоєно звання «Почесний громадянин м.Умань».

Також було вручено новообраним депутатам Уманської міської ради Андрію Пікалюку та Ігорю Григоренку посвідчення та нагрудні знаки.