Понеділок, 09 жовтня 2017 10:36

З нагоди Дня міста Умань відбулись урочисті збори

6 жовтня в приміщенні Уманського державного педагогічного університету відбулись урочисті збори з нагоди Дня міста за участю громадськості, керівництва міста, заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації Віталія Коваля, народного депутата України Максима Полякова, депутатів міської ради різних скликань, почесних громадян Умані, делегацій поріднених міст, волонтерів, учасників АТО, родин загиблих уманчан на Сході України, представників підприємств, установ та організацій.

На урочистостях із днем народження Умані всіх присутніх привітав міський голова Олександр Цебрій, який зазначив, що наше місто має давню і славну історію, та акцентував увагу на досягненнях сьогодення.

Учасники зборів вшанували пам’ять загиблих захисників України хвилиною мовчання та від громади міста вручили квіти матерям та дружинам загиблих уманчан в АТО на Сході України.

На завершення свого виступу Олександр Володимирович сказав: «Вдячний  та вітаю кожного, хто відчуває себе уманчанином, гідно несе це звання по життю, працює, будує, творить, мріє, і шанує Умань, вболіває за неї, її честь та славу».

На святі вітали тих, хто своєю щоденною працею та незгасимою енергією розвивають місто, працюють на благо усіх уманчан. На сцені за трудові досягнення та вагомий особистий внесок у розвиток міста визначним уманчанам та гостям міста були вручені міські відзнаки та грамоти:

1. Звання «Почесний громадянин міста» – Чорномазу Богдану Даниловичу, кандидату історичних наук, доценту кафедри історії України Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;
  2. Відзнака Уманської міської ради «За заслуги перед містом»:
  • Безсмертному Олександру Івановичу, голові громадської організації «Організація ветеранів міста»;
  • Казімерасу Аугулісу, заступнику міського голови Радвілішського районного муніципалітету;
  1. Відзнака виконкому міської ради «Кращий за професією»:
  • Белінській Тетяні Омельянівні, лікарю-педіатру неонатологу Уманської дитячої міської лікарні;
  • Власюк Світлані Анатоліївні, доценту кафедри фінансів, банківської справи та страхування, кандидату економічних наук, заступнику декана з виховної роботи факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва;
  • Глобчак Вікторії Вікторівні, керівнику хореографічного колективу «Крок вперед»;
  • Груць Тетяні Петрівні, прибиральника УМАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КОМУНАЛЬНИК»;
  • Дзвониському Ігорю Петровичу, токарю 5 розряду механоскладального цеху №1 приватного акціонерного товариства «Уманьферммаш»;
  • Дикому Олександру Васильовичу, старшому лейтенанту, начальнику продовольчої та речової служби тилу військової частини А 2614 Міністерства оборони України.
  • Маліновій Наталії Іванівні, соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома Центру соціальних послуг управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради;
  • Мараховському Ігорю Івановичу, юрисконсульту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ № 3»;
  • Муляревич Валентині Володимирівні, вчителю початкових класів навчально-виховного комплексу № 1 «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад»;
  • Кизимі Сергію Миколайовичу, майору поліції, начальнику сектору реагування патрульної поліції № 4 Уманського відділення поліції Головного управління національної поліції вЧеркаській області;
  • Совгірі Світлані Василівні, доктору педагогічних наук, завідувачу кафедри хімії, екології та методики їх навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Відзнака виконкому міської ради «Меценат Умані»:

• Сторожуку Анатолію Миколайовичу, фізичній особі-підприємцю;
  • ГТДВ «Іскра» (директор – Поліщук Микола Парфентійович).

Почесна грамота виконавчого комітету Уманської міської ради:

• переможцю конкурсу «Підприємство року» – ПрАТ «Уманьферммаш» (генеральний директор – Ліпкан Анатолій Васильович).

На завершення студенти педагогічного університету урочисто виконали Молитву за місто Умань.