П'ятниця, 27 жовтня 2017 15:48

73 річниця визволення України від нацистських загарбників

26 жовтня напередодні відзначення Дня визволення України від нацистських загарбників в Реабілітаційному комплексі для людей з особливими потребами відбулося засідання  круглого столу, за участю представників управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради, міської ради ветеранів, Уманського краєзнавчого музею, ветеранів Другої світової війни.

З вітальними словами перед учасниками круглого столу звернулися заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради Оксана Гайдай, голова Уманської міської ради ветеранів Олександр  Безсмертний, який проінформував про роботу міської ради ветеранів. Старший науковий співробітник  Уманського краєзнавчого музею Людмила Шульська розповіла про історичні факти тих подій, голова комітету ветеранів Збройних Сил України і правоохоронних органів при міській раді ветеранів  Микола Бесараб зосередив свою увагу на професійній адаптації військовослужбовців, учасників антитерористичної операції, надання їм всебічної допомоги, перший заступник голови міської ради ветеранів Марія Вальдман розповіла про волонтерську діяльність ветеранської організації.

З присутніми поділились спогадами тих трагічних днів ветерани Другої світової війни Михайло Гриценко, Андрій Поліщук, Віктор Кімлач.

По закінченню кругового столу ансамбль «Катюша» подарував гостям святковий концерт.

Yes Yes Yes