http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
Четвер, 09 листопада 2017 15:34

В Умані готують до друку книгу про загиблих в АТО уманчан

Ваша оцінка
(0 голосів)

Підготовка до видання книги  про Воїнів Світла, як ми шанобливо називаємо наших захисників, розпочалася в Умані. Майбутнє видання буде присвячене пам’яті уманчан, загиблих в зоні АТО.

На початку листопада відбулося перше засідання редколегії, до якої ввійшли письменники, краєзнавці, журналісти, філологи, історики нашого міста.

Обговорювалася концепція майбутньої  збірки про захисників України - наших земляків, розподілено обов’язки щодо збору  матеріалів про кожного загиблого. Йшлося також про вимоги до поліграфічного оформлення такої відповідальної колективної праці, основна мета якої – увічнення пам’яті загиблих, патріотичне виховання живих.

Члени редколегії пропонують усім небайдужим землякам висловити власні ідеї щодо назви майбутньої збірки та змісту її обкладинки. До ваших пропозицій  уважно поставляться у міському відділі культури, на базі якої працює редколегія з підготовки майбутнього видання.

Прочитано 637 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80

http://www.zoofirma.ru/