Четвер, 01 липня 2021 08:12

Електронний підпис

el sighnІнформацію про кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг разом з інформацією про кваліфіковані електронні довірчі послуги, які вони надають, можна отримати в Довірчому списку, який опубліковано на офіційному веб-сайті центрального засвідчувального органу (https://czo.gov.ua/ca-registry, https://czo.gov.ua/trustedlist).

emalatkoНайпопулярніша послуга виявилась у Черкаській області – нею скористались 97% батьків новонароджених малюків регіону.

el pidpusЗ метою реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу, спрощення ведення бізнесу тощо Міністерство цифрової трансформації запустило освітній серіал про електронний підпис.

zvernit uvagu

У 2021 році змінено реквізити рахунків та розмір адміністративного збору за надання адміністративних послуг.

Додатково повідомляємо, що детальна інформація про оновлений порядок сплати адміністративного збору розміщена у відповідному розділі адміністративних послуг.

diiabusiness 2На онлайн-платформі Дія.Бізнес підприємці можуть знайти необхідну інформацію для відкриття та ведення бізнесу, скористатися послугою консалтингу з 14 різних напрямків і пройти навчання в онлайн-школі для підприємців, скористатися картою інфраструктури підтримки підприємництва у своєму регіоні.

Сторінка 1 із 6