No image gerbПовідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність

Об’єктом планової діяльності є: реконструкція (модернізація) складу паливо – мастильних матеріалів з оснащенням системою очистки дощових та талих стічних вод, та оснащення складу засобами пожежогасіння,

Понеділок, 17 січня 2022 15:52

Шановні уманчани!

image 1 avavМаленький Давид Гранатюк, якому лише 7 місяців, бореться зі спінальною м'язовою атрофією першого типу

gid draczОтримати адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану можна у відділі державної реєстрації актів цивільного стану або ЦНАП.

IMG 7355 avaРаніше в Умані люди шукали кошти для того, щоб найняти автомобіль і поїхати в лікарню в Черкаси, Київ чи інший обласний центр

IMG 7359 ava13 січня під час засідання виконавчого комітету Уманської міської ради, з метою формування зовнішнього рекламного оформлення міста, було затверджено типи рекламних засобів на території Уманської громади.

C 19У світі на першому місці за кількістю виявлених випадків COVID-19 від початку пандемії перебувають США, на другому місці – Індія, на третьому місці – Бразилія.

Сторінка 1 із 606