​​​З 01 липня 2015 року набрав чинності Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».
Цей Закон визначає особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку, регулює правові, організаційні та економічні відносини, пов’язані з реалізацією прав та виконанням обов’язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління.
Відповідно до частини дев’ятої статті 10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» Кабінет Міністрів України Постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року № 109затвердив Порядок зберігання виконавчими комітетами сільських, селищних, міських рад протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку та розміщення ними на своєму офіційному веб-сайті інформації про рішення, прийняті такими зборами.
Зберіганню підлягають протоколи з питань:

  • визначення управителя та його відкликання, затвердження та зміни умов договору з управителем;
  • обрання уповноваженої особи (осіб) співвласників під час укладання, внесення змін та розірвання договору з управителем, здійснення контролю за його виконанням.

На виконання вищевказаного Закону та Постанови виконавчим комітетом проводиться оприлюднення на веб-сайті результативних частин протоколів рішень, які прийняті зборами співвласників багатоквартирних будинків з вищезазначених питань.

Відкрити реєстр зборів співвласників будинків в новому вікні