П'ятниця, 18 березня 2016 11:15

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

 

a gerb

УМАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

___________________ р.  № ____________

Про надання дозволу на

розміщення зовнішньої реклами

Відповідно до підпункту 13 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 1 статті 16 Закону України «Про рекламу», частини 1 статті 4-1 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», пункту 20 Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року № 2067, до затвердження Уманською міською радою Правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Умань,

виконавчий комітет Уманської міської ради ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами:

1) Їжаковській Наталії Миколаївні у вигляді штендера біля будівлі за адресою: м. Умань, вул. Паризької комуни, 31А.

2. Замовникам укласти договір з відділом житлово-комунального господарства Уманської  міської ради (Харченко В.П.) на тимчасове користування місцями, які є комунальною власністю, для розташування спеціальних конструкцій.   

3. До виконання робіт, пов’язаних з розташуванням рекламних засобів, приступити після отримання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

4. Контроль за повнотою надходження плати за тимчасове користування місцями для розташування спеціальних конструкцій здійснювати відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради            (Харченко В.П.).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Клочка С.Л. та управління містобудування та архітектури Уманської міської ради  (Бондаренко Л.І.).

Міський голова                                        

О.В.Цебрій

Заступник міського голови,

секретар виконавчого комітету       

Л.П.Плотнікова
Прочитано 553 разів