Відділ діловодства, організаційного забезпечення та контролю виконавчого комітету Уманської міської ради

Розклад роботи:

Понеділок-Четвер з 8.00 до 17.15

П’ятниця – з 8.00 до 16.00,

обідня перерва з 13.00 до 14.00

Основні завдання відділу:

1. Організація діловодства в апараті міської ради та виконавчого комітету.

2. Документування, організаційне та матеріально-технічне забезпечення управлінської діяльності міської ради, її виконавчого комітету.

3. Організація роботи архівного підрозділу виконавчого комітету міської ради.

4. Організація роботи з вхідною та вихідною документацією з моменту надходження до повного виконання.

5. Надання методичної допомоги відділам, управлінням міської ради та виконавчого комітету, організаціям, комунальним підприємствам міста з питань діловодства.

6. Формування планів роботи виконавчого комітету міської ради, за погодженням з міським головою та його заступниками, здійснення контролю та аналізу їх виконання, організаційних заходів щодо підготовки засідань виконавчого комітету міської ради.