П'ятниця, 18 березня 2016 16:41

Про порушення клопотання про присвоєння військового звання «генерал-майор»

 

a gerb
УМАНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

_______________ № _________


Про порушення клопотання про
присвоєння військового звання «генерал-майор»

 

Відповідно до статті 39 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішень виконавчого комітету міської ради від 28.07.2011 року № 352 «Про комісію з питань нагородження», від 28.01.2016 року № 15 «Про склад комісії з питань нагородження» та протоколу засідання комісії з питань нагородження виконавчого комітету Уманської міської ради від 14.03.2016 року № 39,

виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1. Порушити перед Черкаською обласною державною адміністрацією клопотання про присвоєння, як виняток, військового звання «генерал-майор» за самовіддані дії, мужність, героїзм, бездоганне виконання військового обов’язку під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, активну громадську діяльність та у зв’язку із 30-річчям Чорнобильської катастрофи, офіцерам запасу:


1) Березовському Юрію Трохимовичу – голові ради Уманського міського благодійного Фонду інвалідів «Союз Чорнобиль України»;


2)Миколюку Петру Григоровичу – члену ради Уманського міського благодійного Фонду інвалідів «Союз Чорнобиль України»;


3) Поліводі Миколі Максимовичу – голові лекторської групи по пропаганді і поширенню чорнобильського руху Уманського міського                  благодійного Фонду інвалідів «Союз Чорнобиль України».

2. Відділу кадрової роботи та з питань нагород виконавчого комітету Уманської міської ради (Самсій Л.П.) підготувати та направити на визначені кандидатури до Черкаської обласної державної адміністрації необхідні документи.


3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови, секретаря виконавчого комітету Уманської міської ради Плотнікову Л.П.

Міський голова                                           О.В.Цебрій

Заступник міського голови,
секретар виконавчого комітету                  Л.П.Плотнікова

Прочитано 649 разів