Понеділок, 15 лютого 2016 11:49

Проект порядку денного засідання Громадської ради, яке відбудеться 17.02.2016 року о 16-00.

Регламент:

-    для доповіді з основного питання -  до 5 хв.;

-    для виступів - до  3 хв. ;

-    для повторних виступів, запитань, пропозицій, довідок – до 2хв.

( 1 раз по окремому питанню );

1. Зачитати список членів Громадської ради, які виявили бажання  працювати в комісіях при виконавчому комітеті Уманської міської ради.

2. Ознайомлення з вирішенням питання по переліку назв вулиць міста, які на виконання закону «Про декомунізацію України» підлягають перейменуванню.

3.Про припинення повноважень, як члена Громадської ради через неодноразові пропуски засідання ради без поважних причин (  Положення про Громадську  раду при виконавчому комітеті Уманської міської ради пункт IV).

4.Про термінове спільне засідання голів постійних комісій Громадської ради з головою ради, заступником голови ради та секретарем ради по питаннюплану роботи на 2016 рік. Перевибори голів постійних комісій, припинення роботи  голів постійних комісій, які не відвідують засідання ради та не працюють в комісіях.

Голова Громадської ради                                     В.І. Черчук.

Секретар Громадської ради                                   Л.Є.Волошина