Четвер, 01 грудня 2022 11:27

Відновлено прийом заяв на безоплатну передачу земельних ділянок у приватну власність

cnap zem

Законом України від 19 жовтня 2022 року № 2698-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель», який набув чинності 19.11.2022 знято мораторій на безоплатну передачу земельних ділянок у приватну власність.

У зв’язку з цим Уманський ЦНАП поновлює прийняття заяв на отримання таких адміністративних послуг:

Рішення про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд тощо;

Рішення про передачу земельних ділянок у власність громадянам, за умови:

-         розташування на них об’єктів нерухомого майна (будівель, споруд),

-         земельна ділянка передана у користування до набрання чинності Земельного кодексу України (до 25.10.2001)

Документи подаються за місцем розташування об’єкта – у м. Умань та с. Полянецьке;

Суб’єкт надання адміністративних послуг - Управління містобудування, землевпорядкування, комунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради.