ВІДЗНАКА ВИКОНКОМУ МІСЬКОЇ РАДИ ”КРАЩИЙ ЗА ПРОФЕСІЄЮ”

Знак відзнаки
виконкому Уманської міської ради
"Кращий за професією"
Відзнака започаткована рішенням виконкому Уманської міської ради
від 26 вересня 2002року № 460

Опис нагрудного знаку до відзнаки виконкому Уманської міської ради
"Кращий за професією"

Нагрудний знак "Кращий за професією" виготовлений із латуні, покритий методом гальваніки нікелем та позолотою і має форму геральдичного щита, обрамленого лавровим листям, що символізує славу та звитягу.

Геральдичний щит покритий емаллю темно-синього кольору та обрамлений рельєфним зображенням з позолотою. На щиті - рельєфне зображення герба міста Умань. У верхній частині напис „Кращий за професією", у нижній - "Умань". Усі зображення рельєфні.

Обрамлення з лаврового листа покрите нікелем.
Розмір знаку між протилежними кінцями 31 мм.

про відзнаку виконкому міської ради

Загальні положення

1.Відзнакою виконкому міської ради "Кращий за професією" нагороджуються жителі м. Умані за визначні особисті досягнення в економічній, науково - технічній, соціально - культурній та інших сферах діяльності, спрямованих на формування самодостатньої і дієздатної міської громади.

2.Повторне нагородження відзнакою "Кращий за професією" можливе не раніше, ніж через 5 років.

II. Порядок представлення до нагородження відзнакою
"Кращий за професією"

3.Подання про нагородження відзнакою "Кращий за професією" вносять міському голові галузеві конкурсні комісії після проведення конкурсу в галузі.

4.Кожна конкурсна комісія подає клопотання лише на 1 особу. В клопотанні має бути відображена, як професійна, так і громадська діяльність, зазначені конкретні заслуги, що стали підставою для порушення клопотання про нагородження відзнакою "Кращий за професією".

До клопотання обов'язково додається протокол галузевої конкурсної комісії.
5.Документи, перелічені в пункті 4, подаються до відділу кадрової роботи та з опитань нагород до 10 вересня щорічно.

6.Рішення про нагородження відзнакою "Кращий за професією" за поданням галузевих конкурсних комісій приймається щорічно на другому засіданні виконкому у вересні місяці, і публікується в газеті "Уманська зоря" в святковому номері до Дня міста.

III. Порядок вручення відзнаки та порядок його носіння

7.Вручення відзнаки "Кращий за професією" проводиться щорічно на День міста в жовтні місяці.

8.Відзнаку вручає міський голова. У разі відсутності нагородженого відзнака вручається на Дні керівника або за місцем роботи.

9.Нагородженому відзнакою „Кращий за професією” вручається: нагрудний знак „Кращий за професією” та цінний подарунок.

10.Знак „Кращий за професією”носять на грудях зліва.