Середа, 26 червня 2019 17:00

Детальний план території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Праці, Тичини, Південною, Шолом Алейхема, Річною, Фортечною та провулком Кам’яним

Виконавчий комітет Уманської міської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення містобудівної документації, а саме: детальний план території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Праці, Тичини, Південною, Шолом Алейхема, Річною, Фортечною та провулком Кам’яним.

Ознайомлення з детальним планом у відповідному порядку буде здійснюватися на офіційному веб-сайті Уманської міської ради в розділі «Містобудування», а також в приміщенні відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради за адресою: вул. Кизила Андрія, 3А. Приймальні дні: понеділок та середа з 10-00 год. до 16-00 год., тел. 3-40-28, 3-24-76.