Четвер, 06 серпня 2020 12:24

Громадське обговорення містобудівної документації, а саме: зміни до детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Незалежності, Успенською, Кизила Андрія та Небесної сотні

    Виконавчий комітет Уманської міської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення містобудівної документації, а саме: зміни до детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Незалежності, Успенською, Кизила Андрія та Небесної сотні, затвердженого рішенням міської ради від 27.02.2019 року № 6.36-59/7 «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Незалежності, Успенською, Кизила Андрія та Небесної сотні».

    Ознайомлення з містобудівною документацією у відповідному порядку буде здійснюватися на офіційному веб-сайті Уманської міської ради в розділі «Містобудування», а також у відділі архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради за адресою: площа Соборності, 1. Приймальні дні: понеділок та середа з 10-00 год. до 16-00 год., тел. 3-40-28.

Прочитано 427 разів