Понеділок, 19 жовтня 2020 10:59

Громадське обговорення містобудівної документації, а саме: детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицею Павлова, провулком Павлова, вулицею Черняховського та адміністративною межею села Родниківка.

Виконавчий комітет Уманської міської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення містобудівної документації, а саме: детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицею Павлова, провулком Павлова, вулицею Черняховського та адміністративною межею села Родниківка.

Ознайомлення з містобудівною документацією у відповідному порядку буде здійснюватися на офіційному веб-сайті Уманської міської ради в розділі «Містобудування», а також у відділі архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради за адресою: площа Соборності, 1. Приймальні дні: понеділок та середа з 10-00 год. до 16-00 год., тел. 3-40-28.