Середа, 18 листопада 2020 10:44

Завершується громадське обговорення містобудівної документації

Завершується громадське обговорення містобудівної документації, а саме:

1) детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Великою фонтанною, Гоголя, Малофонтанною та Шевченка;

2) детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицею Павлова, провулком Павлова, вулицею Черняховського та адміністративною межею села Родниківка;

3) детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Інтернаціональною, Лермонтова, Маяковського та Бетховена;

4) змін до детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Праці, Тичини, Південною, Шолом Алейхема, Річною, Фортечною та провулком Кам’яним.

Замовник розроблення проектів містобудівної документації – виконавчий комітет Уманської міської ради, розробники – приватні архітектори Камельовський І.П. та Лісаченко В.М.

Громадські слухання з даних питань відбудуться 03 грудня 2020 року о 17:00 год. в сесійній залі Уманської міської ради.