П'ятниця, 05 лютого 2021 14:52

Громадське обговорення проектів містобудівної документації

Виконавчий комітет Уманської міської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення проектів містобудівної документації, а саме:

Мета проектів – уточнення планувальної структури і функціонального призначення та параметрів забудови містобудівного утворення без внесення змін до генерального плану міста. Під час розроблення містобудівної документації було враховано чинні на території України державні норми, правила, стандарти.

Детальні плани складаються з Пояснювальної записки, додатків та графічних матеріалів у паперовому та цифровому форматі. У текстових матеріалах визначається оцінка існуючої ситуації, оцінка сучасного стану території, архітектурно-планувальне, інженерне забезпечення та розміщення інженерних мереж, споруд, транспорт та транспортна інфраструктура, містобудівні заходи з охорони навколишнього середовища, техніко-економічні показники. До графічних матеріалів входять: Схема розташування території у планувальній структурі міста; Ситуаційний план; План існуючого використанні території; Опорний план; Схема планувальних обмежень; Проектний план; План червоних ліній; Схема організації руху транспорту і пішоходів; Схема інженерної підготовки території та вертикального планування; Схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору.

Замовником проектів містобудівної документації є Виконавчий комітет Уманської міської ради, розробники – приватні архітектори          Лісаченко В.М. та Камельовський І.П.

З текстовою та графічною частинами зазначених проектів містобудівної документації можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Уманської міської ради в розділі «Містобудування», а також у відділі архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради за адресою: площа Соборності, 1. Приймальні дні: понеділок та середа з 10-00 год.  до  16-00 год., тел. 3-40-28.

Подання пропозицій та їх розгляд здійснюється з 05 лютого по 09 березня 2021 року в приміщенні відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання з даних питань відбудуться 09 березня 2021 року о 17:00 у сесійній залі Уманської міської ради.

Прочитано 961 разів