Середа, 17 лютого 2021 09:14

Повідомлення про оприлюднення результатів громадських слухань

Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, 16 лютого 2021 року в сесійній залі Уманської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення містобудівної документації, а саме:

1) детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицею Павлова, провулком Павлова, вулицею Черняховського та адміністративною межею села Родниківка;

2) детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицею Михайлівською, провулком Житнім, річкою Паланка та провулком Січневим.

В громадських слуханнях прийняли участь 20 мешканців міста, серед яких були присутні представники управлінь, відділів міської ради, члени громадських організацій та громадяни міста. Громадські слухання складалися з виступу секретаря міської ради Третьякової В.О., доповіді розробника детальних планів - архітектора Лісаченка Віктора Михайловича, запитань громадськості та відповідей на них.

За результатами проведення громадських слухань всі зауваження та пропозиції внесенні до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради та депутатами міської ради.