Понеділок, 22 березня 2021 15:57

Громадське обговорення проектів містобудівної документації

Відповідно Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, просимо оприлюднити, шляхом опублікування в засобах масової інформації, текст наступного змісту:

«Виконавчий комітет Уманської міської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення проекту містобудівної документації, а саме: детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицею Залізняка та провулками Залізняка і Молодогвардійським.

Мета проекта – уточнення планувальної структури і функціонального призначення та параметрів забудови містобудівного утворення без внесення змін до генерального плану міста. Під час розроблення містобудівної документації було враховано чинні на території України державні норми, правила, стандарти.

Детальний план складається з Пояснювальної записки, додатків та графічних матеріалів у паперовому та цифровому форматі. У текстових матеріалах визначається оцінка існуючої ситуації, оцінка сучасного стану території, архітектурно-планувальне, інженерне забезпечення та розміщення інженерних мереж, споруд, транспорт та транспортна інфраструктура, містобудівні заходи з охорони навколишнього середовища, техніко-економічні показники. До графічних матеріалів входять: Схема розташування території у планувальній структурі міста; Ситуаційний план; План існуючого використанні території; Опорний план; Схема планувальних обмежень; Проектний план; План червоних ліній; Схема організації руху транспорту і пішоходів; Схема інженерної підготовки території та вертикального планування; Схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору.

Замовником проекту містобудівної документації є Виконавчий комітет Уманської міської ради, розробник – приватний архітектор Лісаченко В.М..

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту містобудівної документації можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Уманської міської ради в розділі «Містобудування», а також у відділі архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради за адресою: площа Соборності, 1. Приймальні дні: понеділок та середа з 10-00 год. до 16-00 год., тел. 3-40-28.

Подання пропозицій та їх розгляд здійснюється з 22 березня по 20 квітня 2021 року в приміщенні відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання з даного питання відбудуться 20 квітня 2021 року о 17:00 у сесійній залі Уманської міської ради».

Прочитано 842 разів