Вівторок, 19 жовтня 2021 11:45

Початок громадського обговорення проектів містобудівної документації

Виконавчий комітет Уманської міської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення проектів містобудівної документації, а саме:

1) детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Мазепи, Бажана, Зеленою, Миру, Кармелюка та Леваневського;

2) детального плану території житлової та громадської забудови в                 м. Умань, обмеженої вулицею Вокзальною та провулком Юмашева;

3) детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Воїнів-інтернаціоналістів, Шевченка та Садовою.

Мета проектів – уточнення планувальної організації і функціонального призначення та параметрів забудови містобудівного утворення без внесення змін до генерального плану міста. Під час розроблення містобудівної документації було враховано чинні на території України державні норми, правила, стандарти.

Детальні плани території складаються з Пояснювальної записки, додатків та графічних матеріалів у паперовому та цифровому форматі. У текстових матеріалах визначається оцінка існуючої ситуації, оцінка сучасного стану території, архітектурно-планувальне, інженерне забезпечення та розміщення інженерних мереж, споруд, транспорт та транспортна інфраструктура, містобудівні заходи з охорони навколишнього середовища, техніко-економічні показники. До графічних матеріалів входять: Схема розташування території у планувальній структурі міста; Ситуаційний план; План існуючого використанні території; Опорний план; Схема планувальних обмежень; Проектний план; План червоних ліній; Схема організації руху транспорту і пішоходів; Схема інженерної підготовки території та вертикального планування; Схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору.

Замовником проектів містобудівної документації є Виконавчий комітет Уманської міської ради, розробник – приватний архітектор  Лісаченко В.М.

З текстовою та графічною частинами містобудівної документації можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Уманської міської ради в розділі «Містобудування», а також у відділі містобудування, архітектури та кадастру управління містобудування, землевпорядкування, комунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради за адресою:                      м. Умань, площа Соборності, 1, каб. 220. Приймальні дні: понеділок та середа з 10-00 год. до 16-00 год., тел. 32435.

Подання пропозицій та їх розгляд здійснюється з 19 жовтня по                      18 листопада 2021 року в приміщенні відділу містобудування, архітектури та кадастру управління містобудування, землевпорядкування, комунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання відбудуться 18 листопада 2021 року о 17:00 у сесійній залі Уманської міської ради.

Прочитано 198 разів