Четвер, 21 жовтня 2021 11:56

Зміни до детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Визволителів, Шкільною, Батуринською та Коцюбинського

Виконавчий комітет Уманської міської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення проектів містобудівної документації, а саме: змін до детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Визволителів, Шкільною, Батуринською та Коцюбинського.

Мета проекту – уточнення планувальної організації і функціонального призначення та параметрів забудови містобудівного утворення без внесення змін до генерального плану міста. Під час розроблення містобудівної документації було враховано чинні на території України державні норми, правила, стандарти.

Детальний план території складається з Пояснювальної записки, додатків та графічних матеріалів у паперовому та цифровому форматі. У текстових матеріалах визначається оцінка існуючої ситуації, оцінка сучасного стану території, архітектурно-планувальне, інженерне забезпечення та розміщення інженерних мереж, споруд, транспорт та транспортна інфраструктура, містобудівні заходи з охорони навколишнього середовища, техніко-економічні показники. До графічних матеріалів входять: Схема розташування території у планувальній структурі міста; План існуючого використанні території; Опорний план; Схема планувальних обмежень; Проектний план; План червоних ліній; Схема організації руху транспорту і пішоходів; Схема інженерної підготовки території та вертикального планування; Схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору; Креслення поперечних профілів вулиць.

Замовником проекту містобудівної документації є Виконавчий комітет Уманської міської ради, розробник – приватний архітектор  Прищепов В.О.

З текстовою та графічною частиною містобудівної документації можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Уманської міської ради в розділі «Містобудування», а також у відділі містобудування, архітектури та кадастру управління містобудування, землевпорядкування, комунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради за адресою:                      м. Умань, площа Соборності, 1, каб. 220. Приймальні дні: понеділок та середа з 10-00 год. до 16-00 год., тел. 32435.

Подання пропозицій та їх розгляд здійснюється з 22 жовтня по                      21 листопада 2021 року в приміщенні відділу містобудування, архітектури та кадастру управління містобудування, землевпорядкування, комунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання відбудуться 18 листопада 2021 року о 17:00 у сесійній залі Уманської міської ради

Прочитано 285 разів