Четвер, 11 листопада 2021 15:51

Повідомлення про результати проведення громадських слухань

Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, 10 листопада 2021 року в сесійній залі Уманської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення містобудівної документації, а саме:

- детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицею Михайлівською, провулком Січневим та річкою Уманкою;

- змін до детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої провулком Західним, вулицями Карпінського, Добролюбова та Осташівським ставом.  

В громадських слуханнях прийняли участь 15 мешканців міста, серед яких були присутні представники управлінь, відділів міської ради та громадяни міста. Громадські слухання складалися з виступу секретаря міської ради Терещенко К.В. та доповіді розробника детальних планів території – архітектора Лісаченка Віктора Михайловича.

За результатами проведення громадських слухань вся інформація внесена до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради та депутатами міської ради.

Прочитано 211 разів