Вівторок, 10 травня 2022 17:22

Завершується громадське обговорення детального плану території містобудівної документації, а саме: детального плану території житлової та громадської забудови в м. Умань, обмеженої вул. Лермонтова, Маяковського, Київською та пров. Лермонтова

1) детального плану території житлової та громадської забудови в м. Умань, обмеженої вулицями Лермонтова, Маяковського, Київською та провулком Лермонтова.

Замовник розроблення проектів містобудівної документації – виконавчий комітет Уманської міської ради, розробник – приватний архітектор Лісаченко В.М.

Громадські слухання з даних питань відбудуться 24 травня 2022 року о 17:00 год. в сесійній залі Уманської міської ради.

Прочитано 1933 разів