Вівторок, 04 жовтня 2022 14:40

Зміни до детального плану території промислової, житлової та громадської забудови, обмеженої територією Центрального стадіону, вул. Кизила Андрія, Успенською, Тютюнника, Осташівським ставом та вул. Грушевського

Відповідно Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, просимо оприлюднити, шляхом опублікування оголошення в засобах масової інформації, текст наступного змісту:

«Виконавчий комітет Уманської міської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення проекту містобудівної документації, а саме: змін до детального плану території промислової, житлової та громадської забудови, обмеженої територією Центрального стадіону, вулицями Кизила Андрія, Успенською, Тютюнника, Осташівським ставом та вулицею Грушевського.

Мета проекту – уточнення планувальної організації і функціонального призначення та параметрів забудови містобудівного утворення без внесення змін до генерального плану міста. Під час розроблення містобудівної документації було враховано чинні на території України державні норми, правила, стандарти.

Детальний план території складається з Пояснювальної записки, додатків та графічних матеріалів у паперовому та цифровому форматі. У текстових матеріалах визначається оцінка існуючої ситуації, оцінка сучасного стану території, архітектурно-планувальне, інженерне забезпечення та розміщення інженерних мереж, споруд, транспорт та транспортна інфраструктура, містобудівні заходи з охорони навколишнього середовища, техніко-економічні показники. До графічних матеріалів входять: Ситуаційний план; Ситуаційний фотоплан; План існуючого використання території; Опорний план; Схема планувальних обмежень; Проектний план; План червоних ліній; Схема організації руху транспорту і пішоходів; Схема інженерної підготовки території та вертикального планування; Схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору; Схема розташування заповідників та історичного ареалу.

Замовником проекту містобудівної документації є Виконавчий комітет Уманської міської ради, розробник – приватний архітектор  Лісаченко В.М.

З текстовою та графічною частиною містобудівної документації можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Уманської міської ради в розділі «Містобудування», а також у відділі містобудування, архітектури та кадастру управління містобудування, землевпорядкування, комунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради за адресою:  м. Умань, площа Соборності, 1, каб. 220.
Приймальні дні: понеділок та середа з 10-00 год. до 16-00 год., тел. 32435.

Подання пропозицій та їх розгляд здійснюється з 05 жовтня 2022 року по 03 листопада 2022 року в приміщенні відділу містобудування, архітектури та кадастру управління містобудування, землевпорядкування, комунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання відбудуться 03 листопада 2022 року о 17:00 у сесійній залі Уманської міської ради».

Прочитано 1838 разів