П'ятниця, 20 січня 2023 14:56

Шановні Уманці!

На підставі розпорядження Уманського міського голови з метою забезпечення врахування громадської думки проводиться громадське обговорення щодо зміни назви (перейменування) вулиці Чайковського та провулку Мічуріна в м. Умань.

Громадське обговорення буде тривати протягом  2х місяців з дати публікації цього інформаційного повідомлення до 20 січня 2023 року. Формами проведення громадського обговорення є розміщення на веб-сайті Уманської міської ради, електронні консультації (інтернет-опитування).

Організатором проведення Громадського обговорення визначено відділ містобудування, архітектури та кадастру управління містобудування, землевпорядкування, коммунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради (відповідальна особа Бондаренко Людмила Іванівна).

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення приймаються у письмовій формі за фактичною адресою місцезнаходження відділ містобудування, архітектури та кадастру управління містобудування, землевпорядкування, коммунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради: пл. Соборності, 1, каб. 220 та на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22.03.2023р. Письмові пропозиції (зауваження) обов’язково повинні містити прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи (найменування юридичної особи, громадської організації) та адресу (місцезнаходження) особи, яка її подає. Електронні консультації (інтернет-опитування) триватимуть до 22.03.2023р. включно.

Протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) відділ містобудування, архітектури та кадастру управління містобудування, землевпорядкування, коммунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради узагальнює результати та готує звіт, який буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Уманської міської ради до 05.04.2023р.

Для отримання консультацій з питань, що винесені на громадське обговорення можна звернутися за адресою: пл. Соборності, 1 відділ містобудування, архітектури та кадастру управління містобудування, землевпорядкування, коммунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради або за телефоном (04744) 3-24-35.

Прочитано 545 разів